بهسازان آی تی اولین ارائه کننده سرویس تلفن خارج از کشور عتبات عالیات با نازلترین قیمت
انواع سرویس های تلفن بین الملل متنوع اعتباری نامحدود و مدت دار کارت تلفن خارجه و سرویس های تک کشوری و عتبات عالیات
تماس ارزان با خارج از کشور با تلفن بین الملل بهسازان آی تی
سرویس های رایگان تماس سریع و سرویس بدون پین بر روی کلیه پکیج ها

سوالات متداول

نحوه خرید آنلاین سرویس تلفن بین الملل (سرویس های اعتباری) بهسازان آی تی چگونه است ؟

جهت خرید آنلاین سرویس اعتباری نامحدود - مدت دار - تک کشوری و یا عتبات عالیاتِ تلفن بین الملل بهسازان آی تی با استفاده از کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب میتوانید سرویس اعتباری تلفن بین الملل را خریداری نمایید. برای این منظور میتوانید از لینک موجود در پایین صفحه و یا منو فروشگاه آنلاین استفاده نمایید - پس از خرید اطلاعات سرویس تلفن بین الملل به پست الکترونیک شما ارسال میگردد و به سرعت میتوانید به حساب خود دسترسی داشته باشید.

 

1 - انتخاب سرویس تلفن بین الملل از منو فروشگاه آنلاین (از دکمه خرید موجود در کنار هر سرویس استفاده نمایید).

2 - هم اکنون محصول به سبد خرید شما (موجود در بخش پایین و سمت راست صفحه) اضافه شده است.

3 - بر روی دکمه پرداخت نهایی (موجود در بخش پایین و سمت راست صفحه) کلیک نمایید و یا از زیر منو فروشگاه آنلاین پرداخت نهایی را کلیک نمایید.

4 - مراحل را دنبال و فرم سفارش را بطور دقیق تکمیل نمایید همچنین در وارد کردن آدرس ایمیل و نام ونام خانوادگی خود دقت داشته باشید.

5 - به مرحله بعد بروید در این بخش مبلغ فاکتور خود را میتوانید با استفاده از یکی از دو درگاه بانکی موجود انجام دهید.

6 -  مدتی پس از پرداخت ایمیلی حاوی اطلاعات سرویس و فایل راهنما نحوه استفاده از سرویس را دریافت خواهید نمود.

 

آیا کارت تلفن بین الملل بهسازان آی تی فیزیکی را میتوان خریداری نمود ؟

بله این کارت ها در انواع مبالغ 2000 و 5000 و 10000 تومان موجود می باشند. پس از سفارش از طریق سایت توسط کاربر، کارت به آدرس مشتری ارسال خواهد شد لازم به ذکر است مشتریان می توانند با مراجعه به محل شرکت و یا از طریق ارسال رایگان(با پست پیشتاز) که صرفا به خریدهای بالای 50.000 تومان تعلق می گیرد نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند. دارندگان این کارت ها می توانند با ارسال سریال در قرعه کشی ماهیانه شرکت نمایند و از جوایز نفیس این موسسه برخوردار گردند.

چگونه از سرویس اعتباری و یا کارت های خریداری شده استفاده نمایم؟

پس از دریافت اطلاعات سرویس میتوانید با یکی از شماره های شبکه ( کاربران تهران و حومه نیازی به گرفتن پیش شماره ندارند) تماس حاصل نمایید. پس از شماره گیری پین کد خود وارد نمایید. پس از تایید پین کد توسط اپراتور شماره مقصد خود را بدون دو صفر ابتدا وارد نموده و در انتها کلید # را فشار دهید.

چگونه میتوان از سرویس No Pin استفاده کرد ؟  (رایگان)

جهت فعال سازی سرویس بدون نیاز به پین کد تنها کافیست با بخش پشتیبانی شرکت تماس بگیرید و با دادن شماره سریال یا پین کد خود این سرویس برای شما فعال شود.

چگونه میتوان سرویس شماره گیر سریع (Speed Dial) استفاده کرد ؟ (رایگان)

جهت مشاهده راهنما اینجا کلیلک نمایید.

نحوه استعلام نرخ دقیقه تلفن مقصد، در انواع سرویس های تلفن بین الملل بهسازان آی تی از طریق پیامک و یا ایمیل چگونه است ؟

تلفن بین الملل بهسازان آی تی در راستای تسریع و سهولت آگاهی کاربران از نرخ دقیقه نوع سرویس تلفن بین الملل مورد استفاده، سامانه پیامکی استعلام نرخ دقیقه تلفن بین الملل برای سرویس های نامحدود اعتباری و سرویس تک کشور تلفن بین الملل بهسازان آی تی راه اندازی نموده است از اینرو کاربران میتوانند قبل از خرید سرویس مورد نظر خود شماره مقصد خود را بدون دو صفر به شماره پیامک 30009900660585 ارسال نمایند. پس از ارسال، پیامکی حاوی دو نرخ دقیقه سرویس نامحدود و سرویس تک کشور به همراه نوع کشور و اپراتور آن دریافت خواهید نمود.

نکته :

لازم به ذکر میباشد قبل از ارسال حتما از فعال بودن سرویس پیامک تبلیغاتی بر روی خط خود مطمئن شوید. در غیر اینصورت پیامکی دریافت نخواهید کرد. همچنین مشترکین میتوانند جهت استعلام قیمت سایر سرویس ها (تجاری - اقتصادی - مدت دار - عتبات عالیات و .. )با واحد فروش خدمات تلفن بین الملل بهسازان آی تی به شماره 02186017768 و تماس و یا از طریق منو راهنما در سایت شماره مقصد خود را بیابند.

جهت استعلام قیمت از طریق ایمیل میتوانید با ارسال شماره مقصد خود به آدرس sales[@]behsazan-it.it و دریافت پاسخ از نرخ دقیقه آگاهی یابید

 

کارت تلفن قابل استفاده از موبایل و تلفن ثابت